Przejdź do głównej zawartości

Piątkowe, majowe popołudnie u Ani


Od jakiegoś czasu spotykam się z Anią ( http://anek73.blogspot.com/2015/05/lektura-obowiazkowa-p.html) na wspólnym scrapowaniu. Spotkania mają charakter twórczy - czasami produkujemy wręcz scrapy - a czasem musi człowiek pobyć z drugim człowiekiem. 
Ostatni piątek spędziłyśmy u Ani w pracowni i ogrodzie w towarzystwie wesołej gromadki zwierząt.





Poniżej Chrupek naj, naj, naj kot - mój ulubieniec. Co nas łączy wspólna pasja - jedzenie ;) 




Komentarze

Prześlij komentarz